Calisthenics
90GündeDevr-iBody
Fiyatlar
Programlar
Beslenme
Nasılsın ?
Neredeyiz ?
Fiyatlar

Hayalim


   Tüm hatalarımdan edindiğim tecrübelerden yola çıkarak herkesin “Fit Olmaya Giden Sağlıklı Yol’da ömür boyu Sağlık Mağduru olmadan ve Vicdanı rahat bir şekilde yaşayabileceği bir yaşam mümkün.


   Antrenörlük yaparken spor salonu sahibi olmak aklımdan geçiyordu fakat hayalim değildi. Patronların maddi kaygıları, insanların çabuk vücut yapma hevesleri, sektörümüzün ezikliği, sağlık problemleri, spor salonlarının steroid yuvası olması ve bunun gibi örnekleyebileceğim onlarca sebepleri herkese her yerde bir bir anlatıyordum.


   18 yaşımdan 27 yaşıma kadar Fitness, Crossfit, Vücut geliştirme, Cimnastik, Futbol, Yüzme, Tenis, Atletizm in bazı branşları gibi bir çok alanda ikame ettim. 27 yaşımdan bu yana sürdürülebilir, bütüncül sağlıklı yaşama odaklı ilerliyorum. Şimdi 37 yaşımdayım. Fitcifitolur bir aktarımdır, Yaşam tarzıdır, Deneyimdir, daima güncellenen bir yoldur, Sağlıklı yaşam kültürüdür. Bu felsefeyi benimseyen herkes Fitcifitolur’dur..


   Uzun süre uygulanmış ve başarısı kanıtlanmış yöntemler ışığında sağlıklı fit olma yolunda, öncelikle bireysel başarıyı yakalayıp bu doğrultuda örnek olmayı ve sonrasında kişileri cesaretlendirmeyi birlikte çıkılan bu yolda hedeflenen bu noktaya ideal sürede varmayı amaçlar.Fit Olmaya Giden Sağlıklı Yol'da Fitness Mağduru Kalmasın...


Dijital Kartvizitim

AT OL - MUĞLA ŞUBESİ

ATÖLYE - KÖTEKLİ ŞUBESİ

FOOD&COFEE - KÖTEKLİ ŞUBESİ

Mağaza

Geri
ileri

Felsefesimiz


Bütüncül Fitness

   2015 5 şubattan bu yana fit olmaya giden sağlıklı yolda fitness mağduru kalmasın diye vicdan rahatlatıldı felsefesini tüm Türkiye'ye aktarmaktır.

Doğum Günümüz ;)

1 Ağustos 2015 yılında Fitcifitolur markası doğdu.

1 Ağustos 2019 yılında ilk şubemizi Muğla kötekli mahhallesine açtık.

1 Mart 2020 yılında ikinci şubemizi olan Food&Cafee Muğla Kötekliye açtık.

1 Ağustos 2021 yılında üçüncü şubemizi Muğla Merkez'e açtık.

Şubelermizle beraber websitemiz ve E-ticaret yoluyla da alanımızı sizlerin sahasına sunmaktayız.


Misyon

   Sürdürülebilir bir beslenme ve antrenman düzenini hayatımıza nasıl ikame edebiliriz. Reçetesiz reçetemiz olan hareket potansiyelimizi geliştirmeyi aktarmak ve tavuk pilava esir kalmadan Deniz derya olan beslenme kültürümüzden sağlıklı bir şekilde faydalanmayı öğrenmek ve öğretmektir.

Vizyon

Fit Olmaya Giden Sağlıklı Yol’da Fitness Mağduru Kalmasın diye Vicdan Rahatlatıldı felsefesini önce tüm Türkiye’ye sonra dünyaya aktarmak.

Vicdan Rahatlatıldı

18 yaşımdan 27 yaşıma kadar Fitness, Crossfit, Vücut geliştirme, Cimnastik, Futbol, Yüzme, Tenis, Atletizm in bazı branşları gibi bir çok alanda ikame ettim. 27 yaşımdan bu yana sürdürülebilir, bütüncül sağlıklı yaşama odaklı ilerliyorum. Şimdi 37 yaşımdayım. Fitcifitolur bir aktarımdır, Yaşam tarzıdır, Deneyimdir, daima güncellenen bir yoldur, Sağlıklı yaşam kültürüdür. Bu felsefeyi benimseyen herkes Fitcifitolur’dur.

90GündeDevr-iBody insan Kaynakları Biz Kimiz Bize Ulaş Kişisel Verilerin Korunması

Bizi Takip Edin

© Tüm Hakları YouPerson & Fitcifitolur Firmasına Saklıdır - Gizlilik Politikası
WhatSapp Destek WhatSapp Destek
Firmawebsite

KAPAT
X